Varen in de avondsfeer in de Wieden

Varen in de avondsfeer in de Wieden

22 augustus 2023 - 30 augustus 2023
19.00 - 21.00

  • Organisatie: Natuurmonumenten
  • Inschrijven bij: nm.nl/dewieden/activiteiten
  • Meer informatie: natuurmonumenten.nl/dewieden/activiteiten

In de avond neemt de bedrijvigheid op en rond het water van De Wieden af en maakt langzaam plaats voor rust en stilte. Dieren die zich overdag schuil houden komen tevoorschijn en de tropische temperaturen van overdag zakken naar een aangenaam briesje. Elke woensdag avond van 19.00 tot 21.00 start er bij bezoekerscentrum De Wieden een avondvaarexcursie, waarbij de schipper en gids al zwervend over de Wieden de mooiste plekjes laat zien. Je hoort alleen het ruisen van het riet en de vogels, zelfs de boot fluistert tijdens deze tocht. Stap aan boord van onze excursieboot en ervaar de bijzondere sfeer op het water aan het einde van de dag.

Boeken kan via onze website: nm.nl/dewieden/activiteiten of aan de balie van Bezoekerscentrum De Wieden in Sint Jansklooster.

Nationaal Park Weerribben-Wieden, De Wieden, Belterwijde, Giethoorn, Steenwijkerland, Kop van Overijssel, Overijssel, Nederland, Europa, Nationaal Park Weerribben-Wieden, De Wieden, Belterwijde
Terug naar agenda

Varen in de avondsfeer in de Wieden

Beulakerpad 1, Sint Jansklooster, Netherlands