Natuur en Milieu Overijssel Samen voor een mooi en duurzaam Overijssel.
Menu
Medewerkers en vrijwilligers

Medewerkers en vrijwilligers

Matthijs

Matthijs Nijboer; directeur/bestuurder
mail en telefoon:  nijboer@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250967/06-27870165
sociale media: @matthijsnijboer en Linkedin Matthijs Nijboer

Lees meer over de taken, verantwoordelijkheden en bevoegdheden van de directeur/bestuurder in het Directiestatuut

 

Ruud

Ruud Pleune; projectleider Natuur, Landschap en Landbouw
contact: pleune@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250975
sociale media: @RuudPleune en LinkedIn Ruud Pleune

 

Loet

Loet van der Heijden; projectleider Energie en Duurzaamheid
contact: heijden@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250978
sociale media: LinkedIn Loet van der Heijden

 

leander2

Leander Broere; projectleider ruimte en natuur
contact: broere@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250969/06-53375811
sociale media: @leanderbroere en LinkedIn Leander Broere

 

DSCF3795

Marlous Goeman, projectleider Energie en Duurzaamheid
mail en telefoon: goeman@natuurenmilieuoverijssel.nl  of (038) 4250966
sociale media: @MarlousGoeman en LinkledIn Marlous Goeman

 

Annelies

Annelies van der Blij; medewerker Educatie voor Duurzame Ontwikkeling
contact: blij@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250968
sociale media:  @Annelies_blij en LinkedIn Annelies van der Blij

 

Willem

Willem Seine; projectleider Water, Voedsel en Energie
contact: seine@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250972
sociale media: @WillemSeine en LinkedIn Willem Seine

 

Peter Adema; projectleider Voedsel en Gezondheid, adviseur vrijwilligers IVN
contact: adema@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250995/ 06 30509320
sociale media: LinkedIn Peter Adema

 

Gerda

Gerda van den Berg; secretaresse
contact: berg@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250960
sociale media: LinkedIn Gerda van den Berg

 

Silvia

Sylvia ter Heegde; medewerker financiën
contact: heegde@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250962

 

Daniette

Daniette Kisjes-Friesen; secretaresse
contact: kisjes@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250961
sociale media: LinkedIn Daniette Kisjes

 

Alma

Alma Streefkerk; projectleider Educatie, Communicatie en Participatie
contact: streefkerk@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250993
sociale media: @almastreefkerk en LinkedIn Alma Streefkerk

 

Livia2

Livia Leysen; adviseur Communicatie & PR en vrijwilligersgroepen
contact: leysen@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250976
sociale media: LinkedIn Livia Leysen

 

Annefloor

Anne-Floor Zuurbier; projectleider Educatie, Participatie en Campagnes
contact: zuurbier@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250963
sociale media: LinkedIn Anne-Floor Zuurbier

 

maartenvd

Maarten van Dongen: projectleider circulaire economie
contact: dongen@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250965
sociale media: @DongenMaarten en LinkedIn Maarten van Dongen

 

Thomas van Slobbe: adviseur Binding en Fondsenwerving
contact: vanSlobbe@natuurenmilieuoverijssel.nl of (308) 4250960
sociale media: LinkedIn Thomas van Slobbe

 

Rebecca Geeraert: projectmedewerker Educatie
contact: geeraert@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250974
sociale media: @RebeccaGeeraert en LinkedIn Rebecca Geeraert

 

Vrijwilligers NME

  • Jan Hooijschuur; transport lesmaterialen
  • Wout Vos; transport lesmaterialen
  • Ton Nijman; transport lesmateriaal
  • Johan Baan (NME Rijssen)
  • Teun Kok (NME Wierden)

Vrijwilligers NMO communicatie

Expeditie Wildernis Zwolle

  • Susan Zilverberg-Hoeks
  • Judy Coppens
  • Arjen Brilman
  • Billie van Gils
  • Charlotte Jansen
  • Kars van Voorthuizen
  • Martin Knol
  • Jacqueline Roseboom

Expeditie uiterwaard Kampen

  • Sjoukje van Dijk
  • Rob Meyer
  • Dick Bouwmeester
  • Renee Bouwman
  • Annie Timmerman
  • Jolanda Ouwehand
  • Patrick van Leur
  • Marianne Vocking – van Beest
  • Jessica Borst

Vrijwilligers in gebiedscommissies

Gidsen expeditie uiterwaard

  • Sjoukje van Dijk
  • Rob Meyer
  • Dick Boumeester
  • Renée Bouman
  • Annie Timmerman
  • Jolanda Ouwehand
  • Patrick van leur
  • Marianne Vocking -van Beest
  • Susan Zilverberg
  • Judy Coppens
  • Wim Hekman
  • Marja van Delden
  • Gabi Milder-Mulderij
  • Jessica Borst
  • Margreet van der Wolf

Ruimte coaches

Groene Visite

  • Annie Katsma -Geertsma
  • Victorien Gerbrands
  • Marijke Harink von Piekartz
  • Ria Westendorp-Stelling
  • Eric Pieters
  • Gerry Kulsdsm-Muller
  • Jelly in ’t Hof de Haan

 

 

 

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang het laatste natuur en milieunieuws in je mailbox:
Inschrijven
Volg ons via social media  
 
Wij worden gesteund door:
Nationale Postcode Loterij
CBF