Natuur en Milieu Overijssel Samen voor een mooi en duurzaam Overijssel.
Menu
Medewerkers en vrijwilligers

Medewerkers en vrijwilligers

Medewerkers

Matthijs Nijboer; directeur/bestuurder
mail en telefoon:  nijboer@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250967/06-27870165
sociale media: @matthijsnijboer en Linkedin MatthijsNijboer

Matthijs

 

 

 

 

 

 

Lees meer over de taken, verantwoordelijkheden en bevoegdheden van de directeur/bestuurder in het Directiestatuut

Ruud Pleune; projectleider Natuur, Landschap en Landbouw
contact: pleune@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250975
sociale media: LinkedIn Ruud Pleune
Ruud

Loet van der Heijden; projectleider Energie en Duurzaamheid
contact: heijden@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250978
sociale media: LinkedIn Loet van der Heijden
Loet

Leander Broere; projectleider ruimte en natuur.

contact: broere@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250969/06-53375811
sociale media: @leanderbroere en LinkedIn leander-broere

leander2

 

 

 

 

 

Marlous Goeman, projectleider Energie en Duurzaamheid
mail en telefoon: goeman@natuurenmilieuoverijssel.nl  of (038) 4250966
sociale media: LinkledIn Marlous Goeman

DSCF3795

Annelies van der Blij; medewerker Educatie voor Duurzame Ontwikkeling
contact: blij@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250968
sociale media: LinkedIn Annelies van der Blij

Annelies

Willem Seine; projectleider Water, Voedsel en Energie

contact: seine@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250972
sociale media: LinkedIn Willem Seine

Willem

Peter Adema; projectleider Voedsel en Gezondheid, adviseur vrijwilligers IVN

contact: adema@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250995/ 06 30509320
sociale media: LinkedIn Peter Adema

 

 

 

 

 

 

 

Gerda van den Berg; secretaresse

contact: berg@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250960
sociale media: LinkedIn Gerda van den Berg

Gerda

Sylvia ter Heegde; medewerker financiën
contact: heegde@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250962

Silvia

Daniette Kisjes-Friesen; secretaresse
contact: kisjes@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250961
sociale media: LinkedIn Daniette Kisjes

 

Daniette

Alma Streefkerk; projectleider Educatie, Communicatie en Participatie

contact: streefkerk@natuurenmilieuoverijssel.nl of: (038) 4250993
sociale media: @almastreefkerk en LinkedIn Alma Streefkerk

Alma

Livia Leysen; adviseur Communicatie & PR en vrijwilligersgroepen
contact: leysen@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250976
sociale media: LinkedIn Livia Leysen

Livia2

Anne-Floor Zuurbier; projectleider Educatie, Participatie en Campagnes

contact: zuurbier@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250963
sociale media: @annefloorz en LinkedIn Anne-Floor Zuurbier

Annefloor

Maarten van Dongen: projectleider circulaire economie
contact: dongen@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250965/06-22958264
sociale media: LinkedIn maarten-van-dongen

maartenvd

 

 

 

 

 

 

 

Rebecca Geeraert: projectmedewerker Educatie
contact: geeraert@natuurenmilieuoverijssel.nl of (038) 4250965

 

Vrijwilligers

  • Jan Hooijschuur; transport lesmaterialen
  • Wout Vos; transport lesmaterialen
  • Ton Nijman; transport lesmateriaal
  • Freek Aberson; communicatie en beheer Groene Agenda, contact: aberson@natuurenmilieuoverijssel.nl
  • Teo Dunning; netwerk Natuur en Milieu Overijssel
  • Chantal Schutte; communicatie en sociale media

Vrijwilligers in gebiedscommissies

Gidsen expeditie uiterwaard

  • Sjoukje van Dijk
  • Rob Meyer
  • Dick Boumeester
  • Renée Bouman
  • Annie Timmerman
  • Jolanda Ouwehand
  • Patrick van leur
  • Marianne Vocking -van Beest
  • Susan Zilverberg
  • Judy Coppens
  • Wim Hekman
  • Marja van Delden
  • Gabi Milder-Mulderij
  • Jessica Borst
  • Margreet van der Wolf

Ruimte coaches

Groene Visite

  • Annie Katsma -Geertsma
  • Victorien Gerbrands
  • Marijke Harink von Piekartz
  • Ria Westendorp-Stelling
  • Eric Pieters
  • Gerry Kulsdsm-Muller
  • Jelly in ’t Hof de Haan

 

 

 

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang het laatste natuur en milieunieuws in je mailbox:
Inschrijven
Volg ons via social media  
 
Wij worden gesteund door:
Nationale Postcode Loterij
CBF